HP EliteDesk 705 – wysoka jakość urządzenia w klasycznym wydaniu

HP EliteDesk 705 stanowi serię zaawansowanych komputerów stacjonarnych

HP EliteDesk 705 stanowi serię zaawansowanych komputerów stacjonarnych. Urządzenie z tej serii znajdzie zapotrzebowanie tam, gdzie liczy się wydajność oraz bezpieczeństwo danych. Wiele opcjonalnych dodatków w tym urządzeniu zapewni doskonałą jakość pracy. Urządzenie tego rodzaju, może być zaopatrzone w nowatorski procesor siódmej generacji AMD Pro APU. Co ważne, ten model można również rozbudować o system do aż 64 gigabajtów pamięci DDR4. W modelu tym znajdują się także najnowsze napędy SSD. Komputer ten, przeszedł aż sto dwadzieścia tysięcy godzin różnych specjalistycznych testów. Zapewnia to i gwarantuje, że ten komputer stworzony jest do zadań specjalnych.

HP EliteDesk 705 stanowi serię zaawansowanych komputerów stacjonarnych

Autor zdjęcia: pixabay.com

Warto w tym miejscu również zauważyć, że ten komputer stacjonarny został także zaprojektowany w sposób spełniający wymogi testowe: MIL-STD 810G. Urządzenia działają na najnowszym Windowsie 10 Professional. To urządzenie wyposażone jest również w dużą ilość portów, bowiem jest ich aż dziesięć. Ta beznarzędziowa obudowa platformy zapewnia prostotę w rozbudowie komputera. W modelu tym oprócz dziesięciu portów USB znajdują się również cztery gniazda rozszerzeń. Warto również zauważyć wpływ produkcji urządzenia na środowisko i kwestię ekologii. Otóż, urządzenie to charakteryzuje się niską zawartością halogenu. To urządzenie cechuj się również następującymi parametrami:

  • jeśli chodzi o kartę graficzną jest to AMD Radeon,
  • doskonałej jakości dźwięk zapewnia DTS Studio Sound,
  • karta dźwiękowa jest to – Realtek ALC221.

W tym urządzeniu, znajdują się również przednie gniazda mikrofonowe oraz gniazda słuchawkowe.
Komputer ten posiada również wewnętrzny głośnik monofoniczny. 

Stacjonarny komputer idealny do firmy

Ten stacjonarny komputer HP EliteDesk 705 idealnie nadaje się do zadań biznesowych. Jego waga wynosi 6,6 kilograma. Wśród oprogramowania tego urządzenia można znaleźć między innymi HP BIOSphere z najnowszą technologią Sure Start G3. W modelu tym znajduje się również CyberLink Power Media Player jak i również Native Miracast Support. Model ten można spotkać w klasycznym wariancie poziomym lub w typie wieżaHP EliteDesk 705 jest to urządzenie, które reprezentuje wysoki poziom jeśli chodzi o branżę technologiczną.