Charakterystyka notebooków Dell XPS 15 9570

Chodzi Wam po głowie zakup urządzeń elektronicznych tego typu? Zastanawiacie się jednak czy będzie to dobra decyzja? Jeśli tak, to bardzo dobrze składa się, że trafiliście na naszą dzisiejszą stronę. Wszystko dlatego, że poznacie najważniejsze cechy produktów z serii Dell XPS 15 9570.

Czym cechują się takie notebooki?

Praca z elementami tego typu jest przyjemna również dlatego, gdyż mamy tutaj do czynienia z odpowiednio dobranymi gabarytami

Autor zdjęcia: dell.com

Trzeba podkreślić, że posiadają one 15-calowe ekrany. Warto zwrócić uwagę na fakt, że z tego względu są uznawane za najmniejsze urządzenia elektroniczne w kategorii notebooków. Nie da się ukryć, że cechują się bardzo dużą wydajnością. Producenci zadbali o ten aspekt – w końcu doskonale zdają sobie sprawę, że Klientów interesują tego typu kwestie. Użytkownicy chcą bowiem wykonywać swoje rozmaite czynności szybko i sprawnie. Z urządzeniami tego typu jak najbardziej jest to możliwe.

Na uwagę zwraca na pewno wyświetlacz InfinityEdge. Trzeba podkreślić, że użytkownicy mają do wyboru ekran dotykowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na taki wariat. Szczególnie jest to polecane w przypadku osób, które są na przykład przyzwyczajone do dotykowych ekranów w swoich telefonach itp. Trzeba podkreślić, że wyświetlacz bardzo dobrze maksymalizuje powierzchnię roboczą. Samo obramowaniem wynosi tylko 5,7 mm szerokości.

Praca z elementami tego typu jest przyjemna również dlatego, gdyż mamy tutaj do czynienia z odpowiednio dobranymi gabarytami. Producenci zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach liczy się to, aby urządzenia były nie tylko wydajne ale także stosunkowo lekkie. Notebooki z serii Dell XPS 15 9570 ważą natomiast tylko od 1,8 kg. Warto zwrócić uwagę na fakt, że eksperci podkreślają, iż produkty z tej kategorii są jednymi z najlżejszych na świecie, które mają przy tym naprawdę bardzo dobre parametry techniczne

Na uwagę zasługuje także wyświetlacz UltraSharp o rozdzielczości Ultra HD 4K. Ponadto urządzenia z tej kategorii są wyposażone w sześciordzeniowe procesory Intel® Core™ – ósmej generacji. Wydajna karta graficzna, nawet 32 GB pamięci oraz karta Killer 1535 Wireless sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na elementy tego typu.