Lenovo z nowym laptopem 2-w-1

Funkcja 2-w-1 drugiej generacji pozwala użytkownikowi na wykorzystanie całego potencjału jaki daje dotykowy ekran

Laptopy 2-w-1 coraz częściej wybierane są przez osoby, które nie lubią się ograniczać i korzystają z laptopa zarówno w przypadku codziennych czynności jak i w przypadku sporządzania notatek, nauki czy pracy. W takim użytkowaniu doskonale sprawdza się funkcja tabletu. Nie zawsze jednak producenci dopracowują ją do poziomu, w którym korzystanie z laptopa jak z tabletu daje naprawdę satysfakcjonujące wyniki. Doskonale sztukę tą opanował producent Lenovo, który znany jest z doskonałych rozwiązań i produkcji świetnych laptopów. Każdy, kto zastanawia się nad wyborem sprzętu powinien sprawdzić jego ofertę, zwłaszcza jeżeli chodzi o model Lenovo 300e 2nd Gen

2-w-1 z dużą siłą

Funkcja 2-w-1 drugiej generacji pozwala użytkownikowi na wykorzystanie całego potencjału jaki daje dotykowy ekranFunkcja 2-w-1 drugiej generacji pozwala użytkownikowi na wykorzystanie całego potencjału jaki daje dotykowy ekran. Dzięki najnowszej technologii interakcje ekranu z palcem lub specjalnie przygotowanym ołówkiem są naprawdę spektakularne. Zwłaszcza będzie to przydatne dla rysowników i grafików, którzy od teraz w bardziej komfortowy sposób będą mogli pracować. Takiemu użytkowaniu sprzętu bardzo sprzyja obrotowy ekran, który można obrócić tak, by korzystanie z funkcji dotykowej było jak najbardziej dogodne dla użytkownika.

Doskonałe podzespoły

Oczywiście komputer powinien mieć także świetnie dobrane podzespoły. Lenovo i w tym wypadku świetnie odrobiło zadanie domowe. Za pracę komputera będzie odpowiadał procesor 2,7 Ghz Intel Silver, który świetnie znajduje zastosowanie w tego typu sprzętach. System Windows 10 idealnie nadaje się do pracy, zwłaszcza że działa na nim najwięcej zaawansowanych programów, które nierzadko rozwijają swoje skrzydła dopiero na świetnie dobranych podzespołach. Pamięć RAM 8GB jest wystarczającą dla maksymalnej satysfakcji użytkownika.

Komputer posiada matrycę wielkości 11,6 cala. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ sprzęt miał odznaczać się właśnie kompaktowością. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na baterię, która pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Te wszystkie cechy sprawiają, że w kategorii 2-w-1 Lenovo 300e 2nd Gen nie ma sobie równych (o czym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4477,laptopy-lenovo-ibm-essential-300e-2nd-gen.html). Nie można przejść obojętnie obok jego bardzo niskiej ceny, która w połączeniu z tak dobrymi możliwościami oferowanymi przez sprzęt sprawia, że obecnie jest to najlepszy wybór.

 

Zdjęcie z psref.lenovo.com