Lenovo ThinkPad L14 – laptop z którego będziesz zawsze dumny

Lenovo ThinkPad L14 dopiero niedawno wszedł na rynek, a już zyskał szacunek wszystkich recenzentów i biznesmenów

Laptopy przeznaczone do biznesu powinny być przede wszystkim nie tyle wydajne, co poręczne i mobilne. Do tej pory konsumenci musieli wybierać jedno z tych dwóch lub zdecydować się na kompromis. Na szczęście jednak powstał model Lenovo ThinkPad L14, który jest bezpośrednim następcą serii ThinkPad L490. Dzięki temu kontynuuje on standardy mobilne, a dodatkowo dokłada cegiełkę w kwestii wydajności na rynku laptopów dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i najlepszych na rynku podzespołów. Jeśli zaintrygował Cię ten sprzęt, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej.

Format biznesowy z wydajnością jak dla graczy

Lenovo ThinkPad L14 dopiero niedawno wszedł na rynek, a już zyskał szacunek wszystkich recenzentów i biznesmenówSercem laptopa Lenovo ThinkPad L14 są niskonapięciowe procesory Intel Comet Lake, czyli 10, najnowszej generacji. Taki stan rzeczy sprawia, że wydajność tych urządzeń stoi na najwyższym możliwym poziomie. Jeśli przy okazji dodamy, iż laptop ten waży zaledwie 1,38 kg i posiada 14 calową matrycę, to łatwo będzie można ocenić, że jest to bardzo mobilne urządzenie. Za prawidłową, bezpieczną i wygodną pracę z tym sprzętem odpowiadają:

  • zastosowanie najnowocześniejszych dysków SSD na złączu M.2 PCIE NVME o pojemności nawet do 1 TB zapewni szybki dostęp do wszystkich plików,
  • duża ilość, bo maksymalnie aż 16 GB pamięci DDR4 przekłada się na sprawne działanie aplikacji i samego komputera,
  • wydajna, pojemna, 46 Wh bateria pozwala na pracę na laptopie do nawet 14 godzin,
  • laptop posiada 14 calową, matową matrycę wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości Full HD, co przekłada się na świetną jakość obrazu,
  • w laptopie oprócz masy przydatnych złącz i portów znalazły się także ThinkShutter – mechaniczna przesłona kamery, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych, które odpowiadają za bezpieczeństwo naszych danych i plików.

Czemu Lenovo ThinkPad L14 zawdzięcza swój sukces?

Lenovo ThinkPad L14 dopiero niedawno wszedł na rynek, a już zyskał szacunek wszystkich recenzentów i biznesmenów. Stało się tak za sprawą ogromnej wszechstronności, jaką wykazuje ten sprzęt. Dzięki zastosowaniu procesora Intel Comet Lake jest to bardzo wydajny komputer, a ekran o przekątnej 14 cali wraz z wygodną, wyspową klawiaturą i dużym gładzikiem sprawiają, że praca na nim jest niezwykle przyjemna. Biznesowy charakter laptopa podkreśla solidne wykonanie, trwała konstrukcja oraz stonowana stylistyka.

Business obraz autorstwa sergeycauselove - www.freepik.com