Laptopy hybrydowe

Dla wielu osób, laptopy są zwykłymi dodatkami do codziennego korzystania z komputerów stacjonarnych

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co potrafią dać nam laptopy, które nie są standardowymi laptopami? A może pragniesz wykorzystać laptopy 2 w 1 do swoich planów jak i realizacji marzeń, dzięki którym staniesz się szczęśliwy? Jeżeli pragniesz mieć w swoim domu wyjątkowego laptopa, to nie wahaj się i wybierasz laptopa Dell Latitude 7400 2-in-1 i wykorzystaj potęgę, jaką dają laptopy 2 w 1.

 

Laptop? Ale czy one są w stanie być wydajne?

Dla wielu osób, laptopy są zwykłymi dodatkami do codziennego korzystania z komputerów stacjonarnychDla wielu osób, laptopy są zwykłymi dodatkami do codziennego korzystania z komputerów stacjonarnych. Laptop Dell Latitude 7400 2-in-1 całkowicie burzy wyobrażenia jak i mity o słabych komputerach, które są idealne jedynie do przeglądania internetu bądź niewielkich prac biurowych. Wykorzystanie procesorów Intel Whiskey Lake z 16 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności do 1 TB pozwala na bardzo wydajne korzystanie z komputera mobilnego, dzięki czemu nawet najbardziej wydajne aplikacje nie będą stanowić poważnego wyzwania.

Co w sobie ma ten niezwykły laptop?

Dell Latitude 7400 2-in-1 to laptop 2 w 1, który wyróżnia się niezwykłą funkcją, jaką jest ExpressSign-In. ExpressSign-In to specjalistyczny czujnik, który pozwala na wykrycie obecności użytkownika, co w połączeniu z opcją Windows Hello pozwala na błyskawiczne zalogowanie się do systemu. Jeżeli użytkownik odejdzie od laptopa, ten sam czujnik wykryje brak obecności użytkownika i samoczynnie przejdzie w stan uśpienia.

Ile laptop potrafi wytrzymać na baterii? Nieoficjalne testy w prywatnym laboratorium.

Wedle informacji, które zostały podane przez producenta, laptop potrafi wytrzymać cały dzień bez korzystania z sieci elektrycznej. Wedle nieoficjalnych testów, które przeprowadziłem wraz z moimi znajomymi w naszym prywatnym laboratorium, laptop wytrzymał 22 godziny – jest to nieco mniej niż podaje producent, lecz znacząco więcej niż początkowo zakładaliśmy.

Wykorzystanie dodatkowej opcji szybkiego ładowania, jaką jest nazwana przez Della ExpressCharge pozwala na naładowanie 80% baterii w niespełna godzinę. Nieoficjalne testy pozwoliły na sprawdzenie działania tej funkcji i muszę oddać wyrazy uznania dla producenta, gdyż funkcja działa dokładnie tak, jak przewidział to producent.

 

Obraz z dell.com