HP ProOne 440 – masa możliwości w jednym komputerze

Komputery stacjonarne mogą dzielić się na wiele grup

Komputery stacjonarne mogą dzielić się na wiele grup. Wszystko zależy od ich budowy i od możliwości, które dają użytkownikom. W zależności od grupy, do której należy dany model, komputery stacjonarne mogą osiągać także różne ceny. Oczywiście te najlepsze będą kosztowały więcej. Trzeba w tym wszystkim jednak pamiętać, że najlepsze komputery nie są dla każdego. Przede wszystkim mogą z nich korzystać ludzie, którzy wykorzystują komputer do pracy, albo gracze. Każdy samodzielnie powinien ocenić czy faktycznie potrzebuje zaawansowany model komputera, czy też wystarczy mu zwykły poziom jakości. Ci, którzy zdecydują się jednak na więcej mogą skorzystać z oferty firmy HP, która jest naprawdę atrakcyjna. Na uwagę zasługuje tutaj HP ProOne 440 (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k1389,all-in-one-hp-proone.html).

Najlepszy wybór w okazyjnej cenie

Komputery stacjonarne mogą dzielić się na wiele grup

Autor zdjęcia: store.hp.com

HP ProOne 440 to komputer typu all-in-one. Cały komputer umieszczony jest w przestronnym ekranie, więc zajmuje automatycznie mniej miejsca. Sam ekran jest bardzo duży, co spodoba się osobom pracującym, które wykonują wiele zadań na raz. Gracze także nie powinni czuć się poszkodowani- wraz z większym ekranem wzrasta także jakość i komfort gry, przez co naprawdę można odczuwać dużą przyjemność. Ekran nie jest ekranem dotykowym, co zasadniczo w niczym nie przeszkadza. Chociaż coraz więcej komputerów posiada możliwość interakcji z ekranem, to tak naprawdę wcale nie wpływa to na funkcjonalność sprzętu. Tak naprawdę użytkownicy HP ProOne 440 nie tracą wiele.

W komputerze został zamontowany procesor Intel Core i5, pochodzący z 7 generacji tych procesorów. Jest to bardzo dobry ruch ze strony producenta, bowiem działa on bez zarzutów. Karta graficzna zamontowana w HP ProOne 440 to Intel HD 630, która także jest bardzo popularna, jeżeli chodzi o tego typu komputery. Początkowa pamięć RAM to 4GB. Dla większości wykonywanych zadań na komputerach tego typu to wystarczająca ilość, jednak istnieje zawsze możliwość jej poszerzenia, przez co także nikt nie powinien czuć się ograniczony w wykorzystywaniu jej.

Dobry sprzęt

HP ProOne 440 to z pewnością dobry sprzęt, który można polecić wielu typom użytkowników z czystym sercem. Zdecydowanie warto wybierać komputery HP, gdyż doświadczenie jasno wskazuje na to, że działają one wzorowo.