HP ProDesk 600 z zaawansowanymi opcjami

HP ProDesk 600 wyróżnia się na rynku technologicznym - dużą wydajnością i znakomitą pracą

HP ProDesk 600 wyróżnia się na rynku technologicznym – dużą wydajnością i znakomitą pracą. Jest to komputer stacjonarny przeznaczony przede wszystkim do efektywnej pracy w domu oraz w biurze. W standardowej opcji ten komputer występuje z Windowsem 10. Urządzenie to, jest również wyposażone w cztery wnęki oraz w cztery gniazda, które charakteryzują się pełną wysokością. W tym modelu znajdują się także konfigurowalne porty wideo. Procesory z grupy Intel Core zapewniają doskonałą wydajność. Obudowę tego modelu stanowi tak zwana mikrowieża. HP ProDesk 600 sprawdza się doskonale w zakresie urządzenia biurowego.

Komputer stacjonarny dla małych i średnich firm

HP ProDesk 600 wyróżnia się na rynku technologicznym - dużą wydajnością i znakomitą pracą

Autor zdjęcia: hp.com

Pamięć w maksymalnym wariancie może wynosić aż 64 gigabajty.  HP ProDesk 600 jest to komputer dedykowany zarówno małym jak i średnim firmom. Jednostka tego komputera waży 7,14 kilograma. Jeśli chodzi natomiast o całkowite wymiary, plasują się one następująco: 17 × 27,4 × 33,8 centymetra. Zasilacz w tym modelu posiada moc 250 W, maksymalna jego sprawność oscyluje na poziomie 85 procent. Karta graficzna Intel HD zapewnia doskonałą jakość obrazu. Pakiety sterowników HP pozwolą użytkownikowi posiadać wszystkie niezbędne aktualizacje i konfiguracje. Na dużą uwagę zasługuje z pewnością fakt, że komputer HP ProDesk 600 oferuje wszelakie możliwości rozbudowy funkcji (www.kuzniewski.pl).

Ten komputer, oferuje przede wszystkim niebywałą elastyczność w zakresie opcji łączenia jak i również w zakresie bezpieczeństwa. Urządzenie to posiada ciekawy, elegancki design  czarnym odcieniu. Kolor ten kojarzy się z biurem. Warto zauważyć, że ten model oferuje opcjonalnie technikę łączenia 2 kart graficznych. Model ten zapewnia ochronę między innymi przed naruszeniami danych osobowych. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli w komputerze przechowywane są wrażliwe dane swoich klientów lub pracowników. Zarządzanie plikami i folderami jest ułatwione dzięki opcji: HP WorkWise. W ramach podsumowania warto pamiętać o najważniejszych parametrach tego urządzenia:

  • występuje z systemem Windows 10 Professional,
  • karta graficzna Intel HD zapewnia wspaniałą jakość obrazu,
  • opcjonalnie może być wyposażony aż w dwie karty graficzne,
  • maksymalnie model może posiadać 64 gb pamięci.