HP ProBook 650 – wprowadź swój biznes na najwyższe obroty

fot. hp.com

W biznesie najważniejsza jest efektywność. A do efektywnego działania potrzebny jest sprzęt, który zawsze będzie w gotowości. Sprzęt który nie zawodzi i zawsze pozwala na skorzystanie z niego. Taki jest właśnie HP ProBook 650. Laptop skierowany do przedsiębiorców, którzy od tego typu sprzętu wymagają najlepszej wydajności i niezawodności, którą nie sposób znaleźć w produktach konkurencyjnych.

Podzespoły

ProBook 650 pod względem zastosowanych podzespołów nie pozostawia żadnego niedosytu

fot. hp.com

ProBook 650 pod względem zastosowanych podzespołów nie pozostawia żadnego niedosytu. Znajdziemy w nim między innymi procesor Intel Core i7 czwartej generacji, 16GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 512GB oraz kartę graficzną Radeon HD 8750. Takie połączenie podzespołów sprawia, że sprzęt ten działa niesamowicie płynnie i sprawdza się w gigantycznej liczbie różnorodnych zastosowań. Sprawdzi się on zarówno w zastosowaniach graficznych, przy programach dla biznesu ale i pozwoli zagrać w nowe gry komputerowe.

Wygląd i wykonanie

Oprócz najlepszych podzespołów HP skupiło się również na dobrej jakości wykonania. Pamiętano przede wszystkim o tym aby w laptopie zastosować najwyższej jakości materiały. Dzięki czemu w kwestii jakości wykonania nie można się do niczego przyczepić. Dodatkowo producent dał możliwość łatwego dostania się do podzespołów co jest dużym plusem w przypadku chęci modernizacji komputera. Jeżeli chodzi o sam wygląd sprzętu to design jest bardzo stonowany. Komputer niczym się nie wyróżnia ale warto pamiętać iż jest to sprzęt biznesowy a więc wyróżnianie się nie jest jego głównym celem.

Opinia końcowa

W końcowej opinii tego sprzętu śmiało można stwierdzić, że z pewnością jest to warta uwagi propozycja biznesowa. Nie jedyna zresztą od firmy HP. ProBook 650 jest sprzętem wydajnym i bardzo dobrze wykonanym ale nie wprowadza niczego innowacyjnego do świata laptopów biznesowych. Czy to źle czy dobrze? Odpowiedź pozostawiamy wam. Polecamy też zapoznać się z innymi recenzjami, np. tu: http://lab-kuzniewski.pl/hp-probook-650-notebook-biznesowy-o-duzych-mozliwosciach-recenzja/.